Bankademy sa vracia!

14
2
19

Veľmi sa tešíme, že po niekoľkých úspešných ročníkoch spúšťame Bankademy opäť. Je to unikátny projekt programu Talentway v spolupráci s Tatra Bankou a Národohospodárskou fakultou EU.

 

Baví ťa bankovníctvo? Teóriu ovládaš, ale chýba ti prax? Toto je ten pravý projekt pre teba!  

Počas dvoch mesiacov ťa tím expertov prevedie svetom korporátneho bankovníctva, uvidíš ako funguje najinovatívnejšia banka na Slovensku a budeš pracovať na reálnych zadaniach z praxe.

Okrem praxe, môžeš získať kontakty na manažérov Tatra Banky a individuálne poradenstvo od skúsených personalistov. Na záver, môžeš dostať pozvánku na pohovor a naštartovať svoju kariéru v oblasti bankovníctva.

Bankademy začína 6.3 a skončí 7.5.2019. Budeme sa stretávať každú stredu od 15:15 do 16:45 v priestoroch Ekonomickej univerzity alebo priamo v Tatra Banke.

Počas Bankademy nazbieraš cenné skúsenosti a dostaneš rady, ktoré ti pomôžu rozbehnúť kariéru teraz alebo v budúcnosti.

Zaži Bankademy na vlastnej koži a pripoj sa k úspešným študentom ktorý získali prácu priamo v Tatrabanke

 

Zisti viac o Bankademy

NAJNOVŠIE

ČLÁNKY

Bankademy sa vracia!

Veľmi sa tešíme, že po niekoľkých úspešných ročníkoch spúšťame Bankademy opäť. Je to unikátny projekt programu Talentway v spolupráci s Tatra Bankou a Národohospodárskou fakultou EU.
 

ČÍTAJ VIAC

Design thinking - kde inde ako na univerzite?

Design thinking je metodika, ktorá kombinuje rôzne odbornosti, špecifické nástroje a spôsoby riešenia problému tak, aby sme prostredníctvom ich využitia našli inovatívne riešenie.
 

ČÍTAJ VIAC

TALENTWAY.NET

TEAM