Od webinárov k online kurzom

28
4
20

 

Začiatkom marca nám všetkým do života zasiahla výrazná zmena v podobe preventívnych opatrení v súvislosti s vírusom COVID-19. Keďže sme nemohli pripravovať „offline“ workshopy pre učiteľov rozhodli sme sa im pomôcť aspoň prostredníctvom našich webinárov v Talentway Academy. Vo webinároch sme sa pustili do rôznych tém, ktoré pravidelne riešime aj počas našich workshopov zameraných na projektovú výučbu a design thinking. Okrem týchto sme sa rozhodli priniesť aj viaceré webináre so zameraním na výučbu v online prostredí a dostupné nástroje pre pedagógov.

Podnety na nové webináre ako aj mnohé otázky a poďakovania nás priviedli k myšlienke online kurzov. Webináre už nie sú dostatočné na  pokrytie širokého spektra informácií a preto sme rozhodli pre Vás pripraviť hneď dva online kurzy:

  •          Design thinking a thinking tools
  •          Project-based learning a thinking tools

Aktuálne pre Vás pripravujeme všetky potrebné materiály na absolvovanie takéhoto kurzu, ktorý Vám ušetrí čas pri príprave cvičení a semestra a zároveň Vám ukáže možnosti vlastného profesionálneho rozvoja.  Vzhľadom na aktuálnu situáciu sme do oboch kurzov zahrnuli aj časť o hodnotení a používaní online nástrojov.

Súčasťou kurzov sú videá, šablóny a doplnkové materiály pre pedagógov ako aj naša mentorská podpora v prípade otázok či nečakaných problémov vo výučbe.

Spustenie online kurzov plánujeme na 15.5.2020. Ak Vás online kurz zaujal zaregistrujte sa na odber nášho newsletter  a dostaňte informácie o jeho otvorení priamo do mailu.

Tešíme sa na Vás v Talentway Academy!

 

NAJNOVŠIE

ČLÁNKY

Systém odbornej praxe pre vysokoškolákov

Zapojte sa do nového Systému odbornej praxe a podporte nás, aby sme tento systém rozšírili pre všetky študentov na Slovensku
 

ČÍTAJ VIAC

HR ako emócia

Čo všetko obnáša vytvorenie pozitívnej emócie so zamestnancom a uchádzačom?
 

ČÍTAJ VIAC

TALENTWAY.NET

TEAM