Prečo sa opatí byť členom ABC?

12
1
20

HR pracovníci - hľadáte optimálny formát na kooperáciu so školami? Viete, že je pomerne zložité nájsť vhodnú formu na efektívnu odozvu škôl na vaše požiadavky?

Katedry a fakulty  - ste pripravení zvýšiť atraktívnosť vašich študijných programov a modernizovať formu výučby?

ABC združuje firmy a fakulty, aby pomohlo HR pracovníkom ako aj fakultám nájsť výhodný spôsob, ako pripraviť študentov pre potreby praxe. Vytvárame Project Labs - platformy a prostredie, kde experti z firiem priamo mentorujú alebo koučujú študentské tímy pri riešení úloh a projektov z reálnej praxe a podporujú organizovanie odbornej praxe pre študentov.

Pre firmy máme štyri rôzne formáty, ako to urobiť - od jednodňových cez semestrálne až po ucelené onboardingové programy ešte počas štúdia. Poskytujeme kompletný servis a riešenia na kľúč, ktoré vám prienesú pripravených absolventov na vaše pracovné pozície.

Pre fakulty odporúčame vstup do ABC formou členstva, čím získate kompletný balíček podpory a manažmentu pre unifikovaný formát odbornej praxe formou Project Lab pre vašich študentov.

Už niekoľko rokov pracujeme s top firmamy v SR - Lidl, Tatra banka, Nestlé, PwC, Adient, O2, DB Schenker, Unicorn, Whitestein, YIT a stále pribúdajú ďalšie.

K portgóliu fakúlt patria: Obchodná fakulta EUBA, Fakulta marketingovej komunikácie UCM Trnava, Filozofická fakulta UKF Nitra, Fakulta matematiky, fyziky a informatiky UK Bratislava, Fakulta architektúry STUBA a ďalšie.

Staňte sa aj vy členom ABC a získajte priamy vstup medzi študentov a pedagógov. Čakajú na vás.

Viac informácií si vyžiadajte cez email: abc.univerzita@gmail.com alebo cez kontaktný formulár

Video: Digital Club na prípravu absolventov pre IT Businesss

Video: Bankademy na prípravu absolventov pre korporátne aj retailové bankovníctvo

Video: Job Lab na prípravu absolventov pre SSC

Video: Vyvrcholenie project-based learning na záverčnom semestrálnom podujatí

 

NAJNOVŠIE

ČLÁNKY

Systém odbornej praxe pre vysokoškolákov

Zapojte sa do nového Systému odbornej praxe a podporte nás, aby sme tento systém rozšírili pre všetky študentov na Slovensku
 

ČÍTAJ VIAC

HR ako emócia

Čo všetko obnáša vytvorenie pozitívnej emócie so zamestnancom a uchádzačom?
 

ČÍTAJ VIAC

TALENTWAY.NET

TEAM