PROFESIONÁLNY ŠPORT

17
5
18

Všetci dobre vieme že sa dve veci na sto percent robiť jednoducho nedajú. Buď flákame jedno alebo druhé. Ale ako nájsť zlatý stred aby všetko fungovalo?

Veľmi dlho som rozmýšľala či mi vôbec štúdium stoji za to. A určite som nebola sama. Koniec koncov nebudeme si klamať často krát sedíme v skole 6 hodín a po celom dni zistime že to bolo úplne zbytočne. namiesto toho sme mohli robiť niečo záslužné alebo investovať čas do niečoho čo máme radi. Samozrejme všetko je o prístupe. Keď sám seba presvedčím že to tak má byť a je to pre mňa prospešné tak to tak aj bude. Ale čo s tým keď máte popri škole plno iných aktivít ktorým by ste veľmi radi venovali čas alebo chodíte do roboty ? Každý robí čo vládze aby vybalancoval školu s aktivitami pomimo, ktoré ho dajme tomu živia. Veď predsa študentský život nie je lacná záležitosť haha.

Ja športujem a do istej miery ma to čo robím aj živí takže je pre mňa veľakrát neprijateľné premrhať aj 10 minút. Určite to poznáte keď zo seminára musíte odísť o 15 minút skorej lebo vám ide autobus a aj tak len tak tak stíhate prísť na čas do roboty. Jasné že všetci chceme mať vyštudovanú školu a diplom v ruke aj robotu kde zarábame relatívne veľa peňazí a ešte čo by sme nechceli aj kopec voľného času na seba a kamarátov. Lenže každý chce byť úspešný, až do momentu, kým nezistí čo to všetko obnáša.

Milujem to čo robím, venujem sa už niekoľko rokov profesionálne thajskému boxu a neviem si predstaviť že by som na tréning nemala čas kvôli škole. Ale na druhu stranu čo ďalej? Jedného pekného dňa budem stará a nebudem môcť športovať nech už je dôvod hociaký. Vtedy si poviem, vďakabohu že som si urobila školu aj keď miestami to bol boj o život.

Dúfam teda, že štúdium dotiahneme všetci do úspešného diplomového konca a budeme robiť to, čo nás baví.

Viktória Lipianska

NAJNOVŠIE

ČLÁNKY

V HOLANDSKU

V januári 2017 sme sa rozhodli pre návštevu v Holandsku. Nie len kvôli super atmosfére na bicykloch, krásnym parkom a tulipánom, ale...
 

ČÍTAJ VIAC

BANKADEMY 2017

Pochvala priamo od člena predstavenstva, spätná väzba na tvoju prácu a intenzívna spolupráca priamo s odborníkmi, aj o tom je korporátna Bankademy...
 

ČÍTAJ VIAC

TEAM

A KONTAKTY

KONTAKT

0949 267 615

Pre firmy: job@talentway.net

www.talentway.net

Bratislava