Sucess story Bankademy

22
11
18

Ako študent prvého ročníka inžinierskeho odboru Bankovníctvo na Národohospodárskej fakulte Ekonomickej univerzity v Bratislave som sa na prednáške stretol s informáciou o workshope, resp. projekte s názvom Bankademy, ktorý organizovala TalentWay v spolupráci s Tatra bankou. Tým, že som sa ešte pred letom zapojil do súťaže, ktorú vyhlásila Tatra banka a podarilo sa mi ju vyhrať, už som k nej mal určitý vzťah a chcel som sa preto zúčastniť aj Bankademy.

S našou skupinou sa nám najlepšie podarilo naplniť zadanie, na ktorom sme pracovali počas semestra. Porote sa naše riešenie páčilo najviac a vďaka tomu sme skončili na prvom mieste. Ľudia z Tatra banky so mnou následne začali komunikova? ohľadom pracovnej ponuky. Po štúdiu v zahraničí som začal ešte počas piateho ročníka na univerzite pracovať v Tatra banke na oddelení Digital Sales, kde som sa venoval najmä projektu nového webu Tatra banky. Po deviatich mesiacoch som dostal ponuku pracovať na plný úväzok na oddelení rozvoja a podpory Internet bankingu, z čoho mám v súčasnosti taktiež radosť, keďže sa venujeme tvorbe nového Internet bankingu a je skvelé byť súčasťou niečoho takého veľkého.

Dnes je to už 5 mesiacov, od kedy som nastúpil – spolupracujem na dvoch projektoch a postupom času spoznávam vďaka rôznorodým zadaniam oddelenia naprieč celou bankou. Aj vďaka tomu mám šancu zistiť, ktoré oddelenie by bolo do budúcna pre mňa to najlepšie. Je skvelé obzrieť sa do minulosti na aktivity, ktoré som s Tatra bankou zažil ešte predtým, než som sa stal jej zamestnancom – dve súťaže (cez Challengest), dva skupinové študentské projekty (Nexteria a Bankademy) a ďalšie spolupráce, na ktoré som bol ešte počas štúdia prizvaný. Najviac sa teším z toho, že Tatra banka bola ochotná implementovať moje riešenie z druhej súťaže do praxe a je veľmi pravdepodobné, že ste sa s ním stretli na nejakom študentskom podujatí J.

Tým, že som absolvoval projekt Bankademy by som teraz rád ako zamestnanec pomohol s jeho rozvojom a chodom, aby táto aktivita bola naďalej veľkým prínosom pre študentov.

NAJNOVŠIE

ČLÁNKY

Systém odbornej praxe pre vysokoškolákov

Zapojte sa do nového Systému odbornej praxe a podporte nás, aby sme tento systém rozšírili pre všetky študentov na Slovensku
 

ČÍTAJ VIAC

HR ako emócia

Čo všetko obnáša vytvorenie pozitívnej emócie so zamestnancom a uchádzačom?
 

ČÍTAJ VIAC

TALENTWAY.NET

TEAM