Digital Challenge Day

26
12
19

 

Na pilotnom projekte Online Challenge Day sa zúčastnilo 5 partnerov z praxe a 54 študentov Univerzity Cyrila a Metoda v Trnave. 

Študenti poskytli veľmi zaujímavé námety na študentské projekty a zároveň zástupcovia firiem celý deň pozorovali študentov v akcii, komunikovali s nimi, sledovali ich spôsob myslenia aj pracovné postupy. Dôležitým prvkom bola schopnosť pracovať v tíme a prezentačné zručnosti. Taký malý onboarding. :)

Online Challenge Day sa niesol v súťažnom duchu a tak si víťazné študentské tímy prevzali hodnotné ceny od partnerov. Samozrejme tí najlepší sa môžu hneď uchádzať o dostupné pracovné pozície v partnerských firmách.

Študenti riešili celkom 13 zadaní, pričom spoločnou témou bolo vytvorenie online marketingovej kampane.

Challenge Day sa zúčastnili partneri: YIT, Lidl, Mediacom, Curaprox a Zľava dňa, ktorým zároveň ďakujeme za ich podporu.

 

Sme tu pre vás, aby sme zabezepčili vašu kooperáciu so školami.

A čo hovoria ohlasy?

NAJNOVŠIE

ČLÁNKY

Z pedagóga mentor – lazy students, lazy lector

Pre univerzitných pedagógov prinášame priamu podporu na modernizáciu výučby. Máme skúsenosti aj dobré výsledky. S formátmi sú spokojní tak študenti, ako aj ďalší kolegovia, ktorých sme už zaškolili.
 

ČÍTAJ VIAC

Ako na lepšiu tímovú spoluprácu?

Prax trpí antitímovú generáciu, nakoľko doterajšie vzdelávanie nepodporuje tímovú spoluprácu. Zatiaľ to ide len zbieraním skúseností. Dá sa to však zmeniť - kurzami, čo je rýchlejšie aj adresnejšie. Nová Talentway Academy vám pomôže :)
 

ČÍTAJ VIAC

TALENTWAY.NET

TEAM