Talent Day

26
12
19

Spustili sme pilotný projekt Talent Day - Online Challenge na priamu kooperáciu firiem s fakultami a výborná príležitosť na pravidelné spoznávanie sa s potenciálnymi pracovníomi, ktorých môžete nájsť nedzi študentmi.

Na prvom podujatí 29.11.2019 sa zúčastnilo viac ako 60 študentov FMK UCM Trnava a 5 slovenských firiem, ktoré poskytli veľmi zaujímavé námety na študentské projekty. Zástupcovia firiem tak celý deň mohli pozorovať študentov v akcii, priamo s nimi komunikovať, sledovať ich spôsob myslenia aj pracovné postupy a hlavne tímovú kooperáciu. Taký malý onboarding :)

Talent Day sa niesol v súťažnom duchu a tak si víťazné študentské tímy aj prevzali hodnotné ceny od partnerov. Samozrejme tí najlepší sa môžu hneď uchádzať o dostupné pracovné pozície v partnerských firmách.

Talent Day je jedným z kolekcie štyroch produktov pre kooperáciiu firiem so školami, ktoré sme v uplynulom období už úspešne aplikovali na viacerých fakultách aj niektorých stredných školách. Postupne vás budeme o nich informovať. Pre firmy poskytujeme kompletný implementačný manažment, takže stačí náš kontaktovať. 

Sme tu pre vás, aby sme zabezepčili vašu kooperáciu so školami - kontaktujte nás na tejto stránke cez kontaktný formulár

A čo hovoria ohlasy?

NAJNOVŠIE

ČLÁNKY

Otvárame Talentway Academy pre firmy

Talentway Akadémia je určená pre manažérov a tímy, ktoré sa chcú zlepšiť v oblasti soft skills a tímovej spolupráce.
 

ČÍTAJ VIAC

Spolupráca so školami - áno či nie?

Dodávateľský manuál pre školy, či vplyv firmy na vzdelávanie a prípravu absolventov? A čo tak "tailored gradutes" alebo na mieru šitý absolvent? Sú firmy či školy pripravené na tento formát spolupráce?
 

ČÍTAJ VIAC

TALENTWAY.NET

TEAM