Blog

JOBLAB klub – ide o veľa!

3x ÁNO – Postupuješ!

Finále korporátnej Bankademy 2017

Pochvala priamo od člena predstavenstva, spätná väzba na tvoju prácu a intenzívna spolupráca priamo s odborníkmi, aj o tom je korporátna Bankademy.

Buď hviezda vo svojom odbore.

Študujú obchod a marketing … aké majú skúsenosti keď vstupujú na trh práce, vedia nastaviť obchodnú stratégiu, vedia čo vlastne stratégia je?

Talentway, Profesia days, študenti a prax = ?

Profesia days je už tradične najväčším veľtrhom práce, ktorý sa na Slovensku organizuje už niekoľko rokov. Tento rok bol však veľmi výnimočný. Čim? No predsa našou účasťou na ktorej sa podieľali aj študenti! 😊

TALENTWAY hlási svoju účasť na Profesia days 2017!

Nevieš čo ďalej po štúdiu? Nezmeškaj najväčší veľtrh práce Profesia Days, na ktorých nebude chýbať ani náš TALENTWAY stánok.

Sme interkultúrni – čo nám dala návšteva v Holandsku

PALEC HORE PRE TALENTWAY … návšteva jednej z TOP Univerzít v Holansku nás presvedčila o tom, že nie len že máme jedinečný koncept vzdelávania, ale aj že náš program je konkurencieschopný aj smerom na západ 🙂

Inovatívne vzdelávanie - je to o študentovi!

Inovácie, kreativita, ľudskosť, tímovosť, spoločný cieľ, praktické skúsenosti, networking – to sú slová, ktoré charakterizujú Projekt inovatívneho vzdelávania na Obchodnej fakulte EUBA.

Vianočná univerzita 2016

Študenti Obchodnej fakulty pripravili počas zápočtového týždňa, plného stresu a zhonu, prekvapenie v podobe Vianočnej univerzity, ktorá sa niesla v duchu zábavy, pohody, priateľstve a tiež dobrého jedla🌲

Čo dalo Mexiko svetu? Sombrero, tequilu a Vianočnú univerzitu.

Čas radosti, veselosti nie sú práve slová, ktoré vystihujú vianočnú atmosféru na univerzite. Čas starosti, stresu sa hodia určite viac.