Digital klub

Digital Club je interdisciplinárne prostredie, v ktorom zabezpečujeme prípravu študentov na špecifické príležitosti v biznise s IT produktmi – vývoj a predaj softvérov, príprava, vývoj a business development riešení informačných systémov pre korporácie, rôzne internetové platformy a ich biznisové modely, projektový manažment pre vývoj a biznis digitálnych produktov a pod.

V Digital Clube pôsobia zmiešané študentské tímy z poslucháčov Obchodnej fakulty a Fakulty hospodárskej informatiky. Zaujímavým výstupom je možnosť vytvorenie vlastnej témy záverečnej práce a získať tým externého školiteľa z partnerskej spoločnosti. Absolvent Digital Clubu bude pripravený pre zabezpečovanie obchodných a partnerských rokovaní pri tvorbe zákaziek na vývoj softvérových produktov a získa rozsiahle a cenné poznatky z najdynamickejšej inovačnej oblasti priamo od expertov, ktorí pôsobia v IT biznise.

Partnerom klubu je IT vývojová spoločnosť Unicorn, a.s., ktorú zastupuje Ing. Lucia Vinceová.

Partneri

Aktuality

Digital Club jevhodný najmä ako Odborná prax pre všetkých, kto si chce založiť vlastný start-up alebo stať sa členom start-up v roli jeho marketéra

Supervisori

Peter Filo

Supervisor Digital klub

Martin Kuchta

Supervisor Digital klub

Galéria