JOB LAB klub

JOB LAB je nový, odlišný a jedinečný klub určený pre súčasných študentov 3.,4. a 5.ročníka (2016/17) alebo absolventov VŠ, ktorí chcú:

 • získať prehľad o tom, čo môžu robiť v profesnom živote, akú majú cenu na trhu práce a aké tipy firiem sú na trhu,
 • objaviť svoj pracovný potenciál, svoje silné a slabé stránky,
 • zdokonaliť sa, naučiť sa niečo nové a tým aj zvýšiť svoje šance na pracovnom trhu.

 

PRIHLÁSIŤ SA MôŽEŠ EŠTE DNES - ZLEPŠÍME  TVOJ EXCEL A NAPÍŠEME CV 🙂 STAČÍ ZAJTRA LEN PRÍSŤ.

JOB LAB vznikol pre študentov/absolventov ako FREE vstupná brána do pracovného sveta. Klub bude prebiehať v období od 19.6. - 23.6.2017 (5 dní). Počas jedného dňa sa stretneme na 4 hodiny (v doobedných hodinách, od 9:00-13:00) v miestnosti D211, budova Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Podmienky na účastníkov:

 • súčasní študenti 5.ročníka VŠ alebo absolventi,
 • anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni,
 • záujem absolvovať JOB LAB klub, z ktorého garantovaným výstupom je objavenie pracovného potenciálu a získanie infomrácií o pracovnom trhu.  

 

Počet miest v klube je striktne limitovaný! Prihlásiť sa dá do 20.6.2017 prostredníctvom prihlášky do JOB LAB klubu. O nasledujúcom postupe budeme uchádzačov informovať emailom. Absolvovanie klubu je pre všetkých účastníkov bezplatné a nezáväzné. Jednoducho povedané, nemáš čo stratiť.

JOB LAB pozostáva zo 7 krokov:

 • Prihlás sa už len jeden klik a o ostatné sa postaráme my. 👍
 • Nájdi sa – zistíme aké sú tvoje silné a slabé stránky, pomôžeme ti objaviť tvoj pracovný potenciál a nájsť prácu, ktorá bude ako stvorená pre teba → to všetko bude prebiehať na základe osobnostných testov a kariérneho poradenstva.
 • Zorientuj saJunior Finance Lead? Individual Contributor? Ani ty si nevieš predstaviť čo sa skrýva za podobnými názvami? Prevedieme ťa cez túto priepasť a porozprávame sa s tebou ľudskou rečou o možnostiach na pracovnom trhu.
 • Spočítaj sina to, aby sme vedeli narábať a hospodáriť s peniazmi a majetkami, ako aj záväzkami alebo pohľadávkami, potrebujeme si osvojiť základné pojmy a pochopiť ich podstatu. Súčasťou klubu JOB LAB je preto aj zaškolenie do sféry účtovníctva a osvojenie si základných pojmov z praktického hľadiska.
 • Upgrade-ni sa zvýš svoje šance na trhu práce tým, že si osvojíš niektoré zručnosti, ktoré sú súčasťou mnohých pracovných náplní. Jednou z týchto zručností je aj práca s Excelom → urobíme upgrade tvojich skills.
 • Poď so šéfom na pivoA čo by si povedal na neformálne stretko s team leadrami a manažérmi jednotlivých oddelení spoločnosti? Na tomto stretnutí budeš mať možnosť nadviazať s nimi osobný kontakt a spýtať sa všetko, čo ťa bude zaujímať.
 • Získaj, čo potrebuješ!Výstupom z klubu je získanie pracovnej príležitosti podľa tvojich osobnostných predpokladov, odhalenie pracovného potenciálu, silných a slabých stránok, ako aj zvýšenie tvojich šancí na pracovnom trhu.

Pre viac informácií kontaktuj: veronika.nekolova@talentway.net

Partneri

Aktuality

Supervisori

Veronika

Supervisor JOB LAB

– orientujem sa  v oblastiach: B2B marketing, projektového riadenie, modernej a inovatívnej výučbe a už čoskoro budem expert v angličtine a online marketingu

– Moje záujmy: bicykel, korčule, joga a snažím sa o niečo ako behanie 🙂
– Čo ma poteší: šálka dobrej kávy, čokoláda
 
Motto: ja mám hneď dve 🙂
“Keď niečo skutočne chceš, celý vesmír sa spojí, aby si to dosiahol.” –  P.Coelho
“Kreativita je inteligencia, ktorá sa zabáva.” – Albert Einstein

Mirka

Supervisor JOB LAB

-,,Špecializácia: personálny manažment a kariérne poradenstvo, HR marketing, social media marketing, komunikácia, obchod.“
moje záujmy: cvičenie, plávanie, čítanie ale aj nič nerobenie
- čo ma poteší:  zmena - lebo to znamená, že veci sú v pohybe 🙂
Motto:
Zmeny vo svojom živote vítaj s otvorenou náručou, neboj sa ich. Pamätaj, že ak by sa v živote nič nemenilo, neexistovali by žiadne motýle.

Galéria