JOBLAB

CLUB

JOBLAB je odlišný a jedinečný klub určený pre súčasných študentov vyšších ročníkov alebo absolventov VŠ, ktorí chcú:
- získať prehľad o tom, čo môžu robiť v profesnom živote, akú majú cenu na trhu práce a aké tipy firiem sú na trhu,
- objaviť svoj pracovný potenciál, svoje silné a slabé stránky,
- zdokonaliť sa, naučiť sa niečo nové a tým aj zvýšiť svoje šance na pracovnom trhu.

JOBLAB vznikol pre študentov/absolventov ako FREE (bezplatná) vstupná brána do pracovného sveta. Ďalší klub bude ešte INTENZÍVNEJŠÍ prebiehať po štátniciach čiže v mesiaci 18.-20.6.2018 a bude trvať iba 3 dni. Počas jedného dňa sa stretneme na cca 4 hodiny v miestnosti D211, budova Obchodnej fakulty Ekonomickej univerzity v Bratislave.

Podmienky na účastníkov:
- súčasní študenti vyšších ročníkov VŠ alebo absolventi,
- anglický jazyk minimálne na úrovni B1 ústne a B2 písomne,
- záujem absolvovať JOBLAB klub, z ktorého garantovaným výstupom je objavenie pracovného potenciálu a získanie pracovnej príležitosti.

Počet miest v klube je striktne limitovaný! Prihlásiť sa dá do 31.5.2018 prostredníctvom prihlášky do JOBLAB klubu. O nasledujúcom postupe budeme uchádzačov informovať emailom. Absolvovanie klubu je pre všetkých účastníkov bezplatné a nezáväzné. Jednoducho povedané, nemáš čo stratiť.

Prihlásiť sa teraz


JOBLAB pozostáva zo 7 krokov:
- Prihlás sa – už len jeden klik a o ostatné sa postaráme my
- Nájdi sa – zistíme aké sú tvoje silné a slabé stránky, pomôžeme ti objaviť tvoj pracovný potenciál a nájsť prácu, ktorá bude ako stvorená pre teba → to všetko bude prebiehať na základe osobnostných testov a kariérneho poradenstva.
- Zorientuj sa – Junior Finance Lead? Individual Contributor? Ani ty si nevieš predstaviť čo sa skrýva za podobnými názvami? Prevedieme ťa cez túto priepasť a porozprávame sa s tebou ľudskou rečou o možnostiach na pracovnom trhu.
- Spočítaj si – na to, aby sme vedeli narábať a hospodáriť s peniazmi a majetkami, ako aj záväzkami alebo pohľadávkami, potrebujeme si osvojiť základné pojmy a pochopiť ich podstatu. Súčasťou klubu JOBLAB je preto aj zaškolenie do sféry účtovníctva a osvojenie si základných pojmov ALE z praktického hľadiska.
- Upgrade-ni sa – zvýš svoje šance na trhu práce tým, že si osvojíš niektoré zručnosti, ktoré sú súčasťou mnohých pracovných náplní. Jednou z týchto zručností je aj práca s Excelom → urobíme upgrade tvojich skills.
- Poď so šéfom na pivo – A čo by si povedal na neformálne stretko s team leadrami a manažérmi jednotlivých oddelení spoločnosti? Na tomto stretnutí budeš mať možnosť nadviazať s nimi osobný kontakt a spýtať sa všetko, čo ťa bude zaujímať. - Získaj, čo potrebuješ! – Výstupom z klubu je získanie pracovnej príležitosti podľa tvojich osobnostných predpokladov, odhalenie pracovného potenciálu, silných a slabých stránok, ako aj zvýšenie tvojich šancí na pracovnom trhu.

Aby si si to vedel prakticky predstaviť, tu je program JOBLAB#02 (júnový, čiže ďalší, JOBLAB#03 bude ešte intenzívnejší a ešte prepracovanejší)


Pre viac informácií kontaktuj: miroslava.prvakova@talentway.net

SUPERVISORI

Mirka

Supervisor Sales Academy
Špecializácia:personálny manažment a kariérne poradenstvo, HR marketing, social media marketing, komunikácia, obchod
Záujmy:cvičenie, plávanie, čítanie ale aj nič nerobenie
Čo ma poteší:zmena - lebo to znamená, že veci sú v pohybe
Motto: Zmeny vo svojom živote vítaj s otvorenou náručou, neboj sa ich. Pamätaj, že ak by sa v živote nič nemenilo, neexistovali by žiadne motýle.

AKTUALITY

Otvára sa v zimnom semetri 2017

GALÉRIA

PARTNERI

TEAM

A KONTAKTY

KONTAKT

0949 267 615

Pre firmy: job@talentway.net

www.talentway.net

Bratislava